DS441505-BA
Partnumber:
DS441505-BA
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 5uF 440VAC PP -5% to 10% (50 X 37.5 X 38mm) Screw Mount 70°C