DS460S-3-002
Partnumber:
DS460S-3-002
Manufacturer:
Artesyn Embedded Power
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12.3V 36A 460W 29-Pin