DS4E-SL2-24V
Partnumber:
DS4E-SL2-24V
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
958 in stock
SKU:
DS4E-SL2-24V
Package
SIGNAL RELAY 24VDC 2A 4PDT(35.24X9.9X9.9)MM THT