DS4E-SL2-DC12V
Partnumber:
DS4E-SL2-DC12V
products.category:
Relay
Availability:
843 in stock
SKU:
DS4E-SL2-DC12V
Package
Signal Relay 12VDC 2A 4PDT(35.24x9.9x9.9)mm THT