DS4E-SL2-DC24V
Partnumber:
DS4E-SL2-DC24V
products.category:
MODULES
Availability:
445 in stock
SKU:
DS4E-SL2-DC24V
Package
Signal Relay 24VDC 2A 4PDT(35.24x9.9x9.9)mm THT