DS9072-40V
Partnumber:
DS9072-40V
Manufacturer:
Maxim Integrated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Conn SIMM Socket SKT 40 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole