DSA30I150PA
Partnumber:
DSA30I150PA
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 150V 30A 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube