DSC1001BI1-019.6608
Partnumber:
DSC1001BI1-019.6608
Manufacturer:
Microchip Technology Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 19.6608MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube