DSC1001CL2-012.0000
Partnumber:
DSC1001CL2-012.0000
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 12MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube