DSC1001DI2-024.5454
Partnumber:
DSC1001DI2-024.5454
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 24.5454MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube