DSC1001DI2-029.5000T
Partnumber:
DSC1001DI2-029.5000T
Manufacturer:
MICROCHIP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 29.5MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD T/R