DSC1001DI5-024.0000T
Partnumber:
DSC1001DI5-024.0000T
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 24MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD T/R