DSC1001DL5-025.0000T
Partnumber:
DSC1001DL5-025.0000T
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 25MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD T/R