DSC1018DI2-024.0000T
Partnumber:
DSC1018DI2-024.0000T
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 24MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin VDFN SMD T/R