DSC1033DI2-006.1400T
Partnumber:
DSC1033DI2-006.1400T
Manufacturer:
Microchip Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 6.14MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R