DSC1123AE2-100.0000
Partnumber:
DSC1123AE2-100.0000
Manufacturer:
Microchip Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube