DSC1123AE2-300.0000
Partnumber:
DSC1123AE2-300.0000
Manufacturer:
Microchip Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 300MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube