Partnumber: DSC1123AI2-100.0000
Manufacturer: MICROCHIP TECHNOLOGY INC
products.category: IC CHIPS
Availability: 565 in stock
SKU: DSC1123AI2-100.0000
decrease increase
Package Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN EP SMD Tube