DSC1203CI2-100M0000
Partnumber:
DSC1203CI2-100M0000
Manufacturer:
MICROCHIP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
High Performance Differential MEMS Oscillator 100MHz 25ppm LVDS 6-Pin VDFN - Rail/Tube