DSC1206-40R2FT3
Partnumber:
DSC1206-40R2FT3
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 40.2 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R