DSEI2X30-06C
Partnumber:
DSEI2X30-06C
Manufacturer:
IXYS/ST
products.category:
MODULES
Availability:
1028 in stock
SKU:
DSEI2X30-06C
Package
Diode Switching 600V 30A 4-Pin SOT-227B