DSI45-08A
Partnumber:
DSI45-08A
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
887 in stock
SKU:
DSI45-08A
Package
Diode Switching 800V 45A 2-Pin(2+Tab) TO-247AD Tube