DSP1-DC12V-F
Partnumber:
DSP1-DC12V-F
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 5A SPST-NO/SPST-NC(20.2x11x10.5)mm THT