DSP1-L2-DC12V-F
Partnumber:
DSP1-L2-DC12V-F
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 5A SPST-NO/SPST-NC(20.2x11x10.5)mm THT