DSP2A-DC24V
Partnumber:
DSP2A-DC24V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
652 in stock
SKU:
DSP2A-DC24V
Package
Power Relay 24VDC 5A DPST-NO(20.2x11x10.5)mm THT