DSS2X121-0045B
Partnumber:
DSS2X121-0045B
Manufacturer:
IXYS CORPORATION
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 45V 120A 4-Pin SOT-227B