DSS310H-55B222M250
Partnumber:
DSS310H-55B222M250
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
EMI Filter T-Circuit 7A 250VDC RDL Thru-Hole Automotive Bulk