DSSK20-0045B
Partnumber:
DSSK20-0045B
Manufacturer:
LITTELFUSE
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
378 in stock
SKU:
DSSK20-0045B
Package
Diode Schottky 45V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB