DST8100S-A
Partnumber:
DST8100S-A
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 8A Automotive 3-Pin(2+Tab) TO-277B T/R