DT1608C-682MLC
Partnumber:
DT1608C-682MLC
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.09Ohm DCR T/R