DTF15-12PA
Partnumber:
DTF15-12PA
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Rectangular SKT 12 POS 1.45mm Crimp ST Cable Mount Package