DTF15-12PB
Partnumber:
DTF15-12PB
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Rectangular PIN 12 POS 1.45mm Solder ST Thru-Hole Automotive Package