DTM06-12SB-E007
Partnumber:
DTM06-12SB-E007
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing PL 12 POS 4.19mm Crimp ST Cable Mount Black Box Automotive