DTM13-12PA-R008
Partnumber:
DTM13-12PA-R008
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Rectangular M 12 POS 4.19mm Solder RA Thru-Hole Automotive Package