DW-10-15-L-S-200
Partnumber:
DW-10-15-L-S-200
Manufacturer:
Samtec
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole