DWR-5/2.65-3.3/3-D48L1-C
Partnumber:
DWR-5/2.65-3.3/3-D48L1-C
Manufacturer:
DATEL/MURATA
products.category:
MODULES
Availability:
10013 in stock
Package
Isolated DC/DC Converters 5Vout 2.65A 24Vin 3.3Vout 3A 48Vin