DX07B024JJ1R1500
Partnumber:
DX07B024JJ1R1500
Manufacturer:
JAE
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn USB 3.1 Type C RCP 24 POS 0.5mm Solder RA SMD 24 Terminal 1 Port T/R