DX10A-68S(50)
Partnumber:
DX10A-68S(50)
Manufacturer:
Hirose Electric
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn High Density RCP 68 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole 68 Terminal 1 Port Tray