DX30AM-80P
Partnumber:
DX30AM-80P
Manufacturer:
Hirose Electric
Availability:
10000 in stock
Package
Conn High Density PL 80 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount 80 Terminal 1 Port Tray