DZ5J068D0R
Partnumber:
DZ5J068D0R
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Quad Common Anode 6.8V 5% 200mW 5-Pin SMini5-F3-B T/R