DZ5S120D0R
Partnumber:
DZ5S120D0R
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Quad Common Anode 12V 5% 150mW 5-Pin SSMini5-F4-B T/R