E36D160LPN124TC79M
Partnumber:
E36D160LPN124TC79M
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 0.12F 16V -10% to 50% (50.8 X 79mm) Screw Terminal 2000h 85°C