E36D201HPS103MDA5M
Partnumber:
E36D201HPS103MDA5M
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW