E36SC12009NRFH
Partnumber:
E36SC12009NRFH
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 9A 108W 8-Pin 1/8-Brick T/R