E48SC12025NRFH
Partnumber:
E48SC12025NRFH
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 25A 300W 13-Pin 1/8-Brick