E48SC32009NRAH
Partnumber:
E48SC32009NRAH
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 32V 9.4A 300W 15-Pin 1/8-Brick