E4K212B7104KD-T
Partnumber:
E4K212B7104KD-T
Manufacturer:
TAIYO YUDEN
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
CAP ARRAY 0.1UF 16V X5R 0805