EBDW025A0B41Z
Partnumber:
EBDW025A0B41Z
Manufacturer:
General Electric
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 25A 300W 15-Pin 1/8-Brick Tray