ECA-1HHG471
Partnumber:
ECA-1HHG471
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (10 X 20mm) Radial 530mA 2000h 105°C Automotive Ammo