ECA-1JHG470B
Partnumber:
ECA-1JHG470B
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 63V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 120mA 1000h 105°C Automotive Ammo